Mezze Ocakbaşı Restaurant

mezze-restaurant

Mezze Ocakbaşı Restaurant İstanbul Suadiye’de hizmet vermektedir. Mekana gittiğinizde ayak üstü yemek yenilecek bir yer olmadığını siz de fark edeceksiniz. Farklı atmosferi, zevkli dekorasyonu ile sadece yemek ihtiyacınız için değil arkadaşlarınızla beraber hoş vakit geçirebileceğiniz, şehrin kargaşasından biraz olsun uzaklaşabileceğiniz bir mekan Mezze Ocakbaşı Restaurant…

Suadiye’de Sahilyolu’nda yer alan Mezze Ocakbaşı Restaurant, eşsiz kebaplarıyla dilinizden düşmeyecek bir yemek keyfi yaşatıyor misafirlerine. İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan mekan bu bölgede bulunan ve Güneydoğu mutfağından nadide yemekler sunan birkaç yerden sadece bir tanesidir. İşletmenin yeşil bir bahçenin içinde kurulmuş olması ise size İstanbul’un bunaltıcı şehir hayatından bir nebze de olsa uzaklaşmanıza imkan sağlayacaktır.

Mezze Ocakbaşı Restaurant menüsünde birçok yemek çeşidinin ve farklı lezzetlere sahip mezenin bulunması yemek için karar vermenizi biraz zorlaştıracaktır. Bir defa gittiğinizde hepsini tadamayacağınız için daha sonra da bu lezzeti ve mekanın güzelliğini tatmak için uğramak isteyeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Mezze Ocakbaşı Restaurant’da hazırlanan enginarlı kebap bu işletmenin kendi özel ve müşterileri tarafından sıkça tüketilen yemeğidir. Birçok kişinin varlığından bile haberdar olmadığı enginarlı kebap insanları müptelası yapan bir lezzete sahiptir.

Mekanın en önemli özelliklerinden birisi de iştihama ve yemeklerin lezzetine rağmen fiyatların minimum seviyede tutulmaya çalışılmasıdır. Fiyatların en makul seviyelerde tutuluyor olması düşük bütçeye sahip kişilerin de burayı denemelerine imkan sağlamaktadır. Mezze Ocakbaşı Restaurant haftanın 7 günü öğlen 12.00’dan gece 24.00’ a kadar hizmet vermektedir.
Yorum yazabilirsiniz.

Yorum Yaz

Powered by WordPress